Aynasız Filminin Çekimleri Başladı
0

Han Medya Yapım isimli bir şirket kuran başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, yapım şirketinin ikinci projesi olan Aynasız filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Kasım ayının ilk haftasında çekimleri Antalya’da başlayacak olan Aynasız filminde birbirinden önemli oyuncular rol alacak.

Yaz döneminde dijital dizi Sınır’ın çekimleri ile ilk yapımcılık deneyimine başlayan Tolgan Sayışman, yeni film projesi için kolları sıvadı. Yönetmenliğini Bülent İşbilen’in üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz ve Zafer Özer Çetinel’in kaleme aldığı Aynasız filminde Tolgahan Sayışman’ın yanı sıra Erdal Özyağcılar, Algı Eke, Sarp Bozkurt ve Öznur Serçeler de rol alıyor olacaklar.

Tolgahan Sayışman Aynasızlar filminde (Komiser Haluk) karakteri ile rol alırken, Erdal Özyağcılar (Organize Şube Müdürü Yücel) ile Sarp Bozkurt (Komiser Yardımcısı Zafer) rolünde yer alacaklar.
İçerisinde aşk ve romantizm de barındıran polisiye komedi türündeki ‘Aynasız’ filminin 2022 yılı içerisinde vizyona girmesi beklenirken, 4 haftada tamamlanması planlanan çekimleri; İstanbul, Marmaris ve Antalya’da gerçekleşecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir