1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

“Arjen” Dizisi GAİN

“Arjen” Dizisi GAİN
0

2023 yılında çekimlerine başlanan Tolgahan Sayışman’ın yeni dizisi Ajen için ilk fragman yayınlandı. Tolgahan Sayışman ayrıca Arjen dizisinin yapımcısı olarak karşımıza çıkacak.

26 Nisan’da GAİN platformu üzerinden izleyeciler ile buluşacak olarak Arjen dizisi uzun süredir ekranlardan uzak kalan Tolgahan Sayışman’ı tekrar ekranlarda sevenleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen Arjen dizisinin yönetmen koltuğunda Umut Sarıboğa oturuyor. Tolgahan Sayışman’ın diziye adını veren Arjen karakterine hayat verdiği dizinin oyuncu kadrosunda Talat Bulut, Ezgi Eyüboğlu, Alican Yücesoy, Dilara Aksüyek, Saruhan Hünel, Yunus Eski ve Cemal Toktaş yer alıyor.

Arjen dizi konusu ise; küçük yaşta sokaklarda yaşamak zorunda kalan bir çocuğun bir suikastçıya dönüşme hikâyesini konu alıyor. Himayesine girdiği aileyi düşmanlarından korumak için her şeyi yapan Arjen, acımasızlığıyla tanınan biridir. Ancak ailesinin kendisine verdiği bir görev, onu büyük bir yol ayrımına getirecek ve Arjen’i hiç beklemediği bir hayatın tam ortasına sürükleyecektir.

Etkileyici fragmanı ile Hollywood film sahnelerini aratmayan Arjen dizisi şimdiden büyük merak uyandırdı. Arjen dizisi 26 Nisan’da GAİN platformundan izleyebilirsiniz.

Arjen Dizi Framanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir