1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 39. Bölüm

Sadakatsiz 39. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 39. Bölüm ile 17 Kasım Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Saddakatsiz dizisi yeni ve son bölümü ile ekranlara geldi. 10 Kasım Çarşamba akşamı 38. bölümü ile sevenlerini ekranlara kilitleye dizinin son bölümüde; Volkan, Asya’nın yıllar sonra gönlüne giren Aras’ın evli olduğunu öğrenir. Derin ise Volkan’ı kaybetmemek için Asya-Aras ilişkisinin devamını ister.

Sadakatsiz 39. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 38. Bölüm Özeti

Asya, boşanma kararı alan Volkan’ın kıskançlıkları ile uğraşırken, babasının etkisi altında kalan Ali, problem çıkarmaya devam eder. Demir ve Gönül cephesini de etkileyen bu olay aileler arası gerilime sebep olur. Leyla ismindeki gizemli kadın, Tekirdağ’da Aras’ı ararken, Derin ona engel olmak için plan yapar.

Diğer yandan Volkan Aras’a karşı eline büyük bir koz veren gerçeği öğrenir. Aras, Leyla ile evlidir ve Volkan bu kozu kullanmakta kararlıdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir