1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 39. Bölüm

Gönül Dağı 39. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının son 10 bölümdür sürekli reyting listesinde zirveyi kaptırmayan TRT1 dizisi Gönül Dağı yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Gönül Dağı 39. Bölüm ile 6 Kasım Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerini paylaştığı sevilen dizi Gönül Dağı 38.bölümü yayınlandı. Gönül Dağı son bölümünde; Dilek ve Taner’in nikah tarihi almalarıyla evlilik işleri hız kazanmıştır. Öte yandan Halime, son zamanlarda yaşananlardan dolayı Dilek’in gönlünü almak için sürpriz bir nişan hazırlar.

Gönül Dağı 39. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 39. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 39. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 38. Bölüm Özeti

“Dilek ve Taner’in nikah tarihi almalarıyla evlilik işleri hız kazanmıştır. Öte yandan Halime, son zamanlarda yaşananlardan dolayı Dilek’in gönlünü almak için sürpriz bir nişan hazırlar. Halime ve Dilek arasındaki buzlar eriyecek mi?

Uçan araba için yatırımcı aramaya çıkan amcaoğulları, kasabaya bir çağrıda bulunur. Bu çağrıya tek cevap veren Selami’dir. Amcaoğulları amacına ulaşabilecek mi? Döndü, yanlış mendili aldığını fark edince sağlık ocağına gelir ve mendili bir hemşireye bırakır. Öte tarafta Kenan da mendili ararken mendil bir şekilde ona gelmiştir. Kenan mendili getirenin kim olduğunu bulmaya çalışacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir