1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Blackshore Dizisi

Blackshore Dizisi
0

İrlanda yapımı 6 bölümlük mini dizi Blackshore dizisi, trajik geçmişinin peşini bırakmayan, lazer odaklı, hırslı bir dedektif olan Dedektif Fia Lucey’i takip ediyor; bu geçmişi kilitli ve keşfedilmemiş halde tutuyor.

Fia isimli kadın polis dedektifimiz Dublin’den, doğup büyüdüğü Blackshore kasabasına geri döner. Hem travmatik geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır hem de bir cinayet ve kayıp vakasını çözmeye çalışır. Bir dizi “aşırı güç” iddiasının ardından Fia, yüksek oktanlı pozisyonundan uzaklaştırılır. kırsal bir durgun su – memleketine rahatsız edici derecede yakın. Oradayken bir kayıp vakasını araştırmakla görevlendirilir: Blackshore‘dan gizemli bir şekilde ortadan kaybolan bir kadın. Bu dava, isteksiz Fia’yı travmatik geçmişiyle yüz yüze getirir ve tarihi vakasının kasabaya getirdiği istenmeyen ilgiyi hâlâ sindirmeye çalışan bir topluluğun arasına geri döner: Kendi sırları ve yalanlarıyla dolu bir kasaba olan Blackshore. Fia, hem travmatik geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır hem de bir cinayet ve kayıp vakasını çözmeye çalışır.

Blackshore dizi oyuncuları ise; Lisa Dwan, Rory Keenan, Aidan McArdle, Amy De Bhrun ve Stanley Townsend gibi isimler rol alıyor.

Blackshore Fragmanı

İlginizi Çekebilir
Akıncı-dizisi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir