1. Anasayfa
  2. Ön İnceleme

Disney+ Üyeliğine Rekor Zam Geldi

Disney+ Üyeliğine Rekor Zam Geldi
0

Birçok Türk yapımı dizi ve filmlerede ev sahipliği yapan Disney+ platformunun ücretlerine rekor zam haberi platfor üyelerini üzdü.

Çevrim içi dizi ve film platformu Disney+, üyelik ücretlerine zam yaptı. Yeni zamlar birlikte gelen artış oranın ise %100’den fazla. Bir süredir Türkiye’de de hizmet veren ve pek çok seyirciye ulaşan çevrim içi dizi ve film platformu Disney+ hem aylık hem yıllık abonelikler için yeni fiyatlarını açıkladı.

Marvel, Disney, Star Wars, Pixar ve National Geographic gibi önemli yayıncıların içeriklerine ev sahipliği yapan Disney+, bugüne dek aylık bazda 64,99 TL, yıllık bazda 649 TL karşılığında satın alınabiliyordu. Şimdiyse bu fiyatlar, ikiye katlanmış durumda.

Yeni tutarlara baktığımızda zam oranının hem aylık hem de yıllık abonelik için yüzde 108 civarında olduğunu görüyoruz. Yıllık abonelik, aylık abonelik paketine kıyasla daha uygun olmaya devam ediyor.

Eğer mevcut abone iseniz fiyatlarınızda bir değişiklik olmayacağını belirtelim. Yani yıllık üyelik aldıysanız ve süreniz devam ediyorsa aynı şekilde üyeler faydalanmaya devam edebilecekler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir