1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 32. Bölüm

Yargı 32. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yargı 32. Bölüm ile 15 Mayıs Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları yayınlanan Yargı bölümleri izleyenleri Kanal D ekranlarına kilitlemeye devam ediyor. 8 Mayıs Pazar akşamı ekranlara gelen Yagı son bölümü Total de 6,47 puan alarak reyting sıralamasında 1. oldu. Yargı dizisinin 31. bölümünde; Ailesi ile aşkı arasında sıkışıp kalan Ilgaz bir seçim yapmıştır, artık aralarındaki uçurumu ne Ilgaz ne Ceylin inkâr edebilmektedir. Ceylin bir yandan babasını katleden kişinin cezalandırılması için uğraşırken, bir de bunun üstüne Ilgaz’ın uzaklığı eklenmiştir.

Yargı 32. Bölüm Fragmanı

Yargı 32. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 31. Bölüm Özeti

Zafer’in öldürüldüğü geceye dair sis perdesi az da olsa aralanmıştır. Gerçeğin bir an önce ortaya çıkması için canla başla çaba harcayan Pars ve Eren’i köşeye sıkıştıracak hamle, beklemedikleri bir yerden gelecektir. Çözümsüzlüğe itilen dava daha pek çok kişinin hayatını alt üst edecek gibidir. Şimdiye kadar köşesinden olayı zevkle izleyen Yekta’yı ise sürpriz bir son beklemektedir.

Yaşadıkları bütün zorlukların yanında Ilgaz ve Ceylin’i, sinsice ilerleyen ve tahmin edemedikleri bir plan sarmalamak üzeredir. Zaman onlar için geri dönüşü olmayan bir tehlikeye doğru akmaktadır…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir