1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 27. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 27. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 27. Bölüm ile 12 Nisan Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox tv ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 26. bölümünde; Azra’nın müvekkilini ikna etmek için söylediği yalanın ortaya çıkması işlerin daha da karışmasına yol açar. Hande için ise bu durumu kabullenmek hiç kolay değildir.

Evlilik Hakkında Her Şey 27. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 26. Bölüm Özeti

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin son bölümünde; Sanem’in tam da Bora’ya aşık olduğunu düşündüğü anda Ural’ın onu araması, duygularını sorgulamasına yol açar. Bir yol ayrımının ortasında kalan Sanem’i zor bir karar beklemektedir. Büyük aşkına kavuştuğu anda, yeni bir krizle karşı karşıya kalır. Çolpan DNA testindeki krizi çözmek için Sanem’den yardım alır. Fakat Tekin’in bunu yapmak için bir şartı vardır. Tekin’in istediği şey, hem kendisi hem de Çolpan için işleri iyiden iyiye zorlaştırır. Erman ve Çolpan’ın aşklarını yaşamadan önce geçmişleriyle ilgili vermeleri gereken son bir sınav vardır. Bora’nın elde ettiği sürpriz bir bilgi Demet ve Kerem davasının seyrini değiştirir. Azra, Efe’ye verdiği söz ve müvekkiline karşı mesleki sorumluluğu arasında bir tercih yapmak zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-15

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir