Fool Me Once Dizisi
0

Netflix sevenlerine 1 Ocak 2024 süprizi yapıp yeni bir Harlan Coben eseri Fool Me Once dizisini sevenlerine sundu. İngiliz suç drama dizisi Fool Me Once izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!

Fool Me Once
▫️ Sezon sayısı: 1
▫️ Bölüm sayısı: 8
▫️ Yayın tarihi: 2024
▫️ Nereden izleyebilirim?: Netflix
▫️ IMDB: 7/10
▫️ Türü: Aksiyon/Suç/Gizem

Gizem ve korku romanı yazarı Harlan Coben’in kitabından uyarlanan Netflix dizisi Fool Me Once (Beni Kandıramazsın) 1 Ocak’ta Netflix platformunda izleyiciler ile buluştu. kocası cinayete kurban giden, eski ordu mensubu dul bir kadının kocasının ölümünü araştırmaya başlaması ile karşısına çıkan enteresan olayları izleyeceğiniz Fool Me Once dizisinde, Michelle Keegan, Adeel Akhtar, Richard Armitage, Joanna Lumley, Emmett J. Scanlan ve Dino Fetscher gibi isimler rol alacak.

Fool Me Once dizi konusu; kocası Joe’nun (Armitage) vahşice öldürülmesiyle yüzleşmeye çalışan Maya’yı (Keegan) konu alıyor. Maya, küçük kızına göz kulak olmak için bir dadı kamerası kurduğunda; evinde tanıdığı bir adamı, öldüğünü sandığı kocasını görünce şok olur. Dedektif Çavuş Sami Kierce (Akhtar), kendi sırlarıyla boğuşurken Joe’nun ölümüne ilişkin cinayet soruşturmasını yönetir.

Harlan Coben; Amerikalı bir yazar. Gizem ve gerilim romanları ile meşhur. Ve romanları sıra sıra Netflix’e dizi olmaya devam ediyor.

???? Safe, 2018
???? The Stranger, 2020
???? The Woods, 2020
???? The Innocent, 2021
???? Gone For Good, 2021 (nam-ı diğer Disparu a Jamais)
???? Stay Close, 2021
???? Hold Tight, 2022 (nam-ı diğer Zachowaj spokój)
???? Fool Me Once, 2024

İlginizi Çekebilir
Misafir-Bolum-1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir