Bozkır Arslanı Celaleddin 3. Bölüm
0

ATV ekranlarının yeni dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Bozkır Arslanı Celaleddin 3. Bölüm ile 4 Haziran Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin yeni dizisi Bozkır Aslanı Celaleddin, bu akşam 2. yeni bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı. Heyecan fırtınasına sahne olan ve Celalledin Harzemşah’ın hayat hikayesinin anlatıldığı dizinin 3. yeni bölüm fragmanı da yayımlandı!

Bozkır Arslanı Celaleddin 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bozkır Arslanı Celaleddin 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FX5cXWcKYB4″]

Bozkır Arslanı Celaleddin 2. Bölüm Özeti

Bozkır Arslanı Celaleddin’in ikinci bölümünde, Harzemşah sarayında iktidar savaşları kızışırken, Celaleddin’in kurtardığı Kutlu Bike’nin Cengiz Han’ın ajanı olduğu ortaya çıkacak. Celâlettin’in saraya Kutlu Bike ile dönmesi herkeste endişe yaratır.

Bu durumun Cengiz Han’a açıkça savaş ilanı olduğunu düşünen ve Celaleddin’in emrine karşı gelerek elçilik kafilesine katılmasına sinirlenen Sultan Aleaddin, Celaleddin’in zindana atılmasını emreder. Tüm bu gelişmeler sarayda derin çatlaklar oluştururken, Sultan Aleaddin ve Türkan Hatun komutanların kontrolü nedeniyle de karşı karşıya gelir. Cengiz Han’ın ajanı olan Kutlu Bike, ilk vazifesini yerine getirir. Kutlu Bike’nin hamlesi Türkan Hatun’u hiç istemediği bir çıkış yapmak zorunda bırakır.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-10

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir