1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 6. Bölüm

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 6. Bölüm
0

Cuma akşamlarının yeni dizisi Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 6. Bölüm ile 18 Mart Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. İslam tarihi ve Türk tarihine ışık tutan dizinin yeni bölümüne ‘Kendi kendinle söyleşmeye de mi başladın evlat? Yakındır kendini bilmen!’ sözü damga vurdu.

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 6. Bölüm Fragmanı

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 5. Bölüm Özeti

Molla Numan sürgün cezasına çarptırılmıştır. Molla Rüstem ve Şeyh Murat rahat bir nefes aldık derken, sürgüne giden Numan’ın arabasının tufanda devrildiği haberini alırlar. Bunun üzerine tahkikat başlatan kadılık her yeri didik didik aramaktadır. Abdal Murat, Molla Numan’i katara bindirip Somuncu Baba’nın fırınına getirir. Somuncu Baba’nın fırınında Ayşe, Numan’ı görür. Somuncu Baba, Ayşe hatun ve Molla Numan’ı Ankara’dan kaçırır. Sonrasında Mevlüt Bey konağına gelen Numan, konak da saklanmaya başlar. Tüm bu olaylar olurken Numan’da aklanma planları kurar. Diğer tarafta Şeyh Murat ve ekibi ise Numan’ın izini sürer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir