1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 23. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 23. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 23. Bölüm ile 15 Mart Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 22. bölümünde; Yıldırım’ın ölümünün kaza olmadığını öğrenen Azra, gerçeği ortaya çıkarmak için harekete geçer. Azra ve Efe’nin çözmesi gereken düğüm; Buket’in şüpheli intiharı ve Yıldırım’ın ölümü arasındaki bağlantıdır.

Evlilik Hakkında Her Şey 23. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 22. Bölüm Özeti

Çolpan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için yapacağı konuşmaya hazırlanırken Cevher Hukuk’un kapısını çalan sürpriz bir müvekkil, onu zorlu bir davayla karşı karşıya bırakacaktır. Azra’nın bildiklerini öğrenmek isteyen Haluk, Azra’ya büyük bir tuzak kurar. Haluk’un maskesini düşürmeye kararlı olan Azra’nın ise bunu başarabilmesi için yardıma ihtiyacı vardır. Bora, Sanem, Azra ve Efe kendilerini tehlikeli bir oyunun içinde bulurlar. Cinayet üzerindeki sır perdesi aralandıkça onları bekleyen tehlike de büyümektedir.

İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-22

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir