1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Leverage Dizisi Ekranlara Geri Dönüyor

Leverage Dizisi Ekranlara Geri Dönüyor
0

Leverage dizisi severlere müjde. 2008 ile 2012 yılları arasında 5 sezon 77 bölüm boyunca ekranlarda olan aksiyon dizisi Leverage, ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Timothy Hutton dışında oyuncu kadrosunu koruyarak geri dönmeye hazırlanan Leverage dizisinin çekimleri, dünya genelinde yaşanan koronavirüs pandemisi sebebiyle Ağustos ayında başladı. Dizi, Amazon’un bir başka dijital platformu olan IMDb Tv’de yayınlanacak. Dizi şimdilik 13 bölüm olarak planlandı.

Orijinal dizinin yapımcılarından Dean Devlin’in Electric Entertainment çatısı altında yapımcılığını üstlendiği dizinin çekimlerine geçtiğimiz ay içinde NewOrleans, Louisiana’da başlandı. Koronavirüs salgınının zorunlu kıldığı koşullara uygun olarak gerçekleştirilen çekimlerin ilk haftalarının sorunsuz bir biçimde tamamlandığı belirtiliyor.

Farklı dallarda uzmanlaşmış kişilerden oluşan bir ekibin sıradan vatandaşlara uygulanan kurumsal ve hükümet adaletsizliklerini düzeltmek amacıyla yozlaşmış zenginleri hedef almasını konu edinen Leverage’ın yeni versiyonunda yeni başrollerden Noah Wyle’ın (The Librarians, Falling Skies) yanı sıra orijinal kadroda yer alan Beth Riesgraf (Parker), Gina Bellman (Sophie Devereaux), Christian Kane (Eliot Spencer) ve Aldis Hodge’un (Alec Hardison) dönüşüne tanıklık edeceğiz.

Hodge, Showtime’ın City on a Hill dizisinin ikinci sezon sözleşmesi nedeniyle tekrar eden bir rolle kadroda yer alırken; geçtiğimiz aylarda hakkında taciz haberleri çıkan Timothy Hutton ise kadroda olmayan isimler arasında.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir