1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 12. Bölüm

Sadakatsiz 12. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının ilgiyle beğenilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 12. bölüm 30 Aralık Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 11. son bölümü yine çarşamba akşamları sevenleri ile buluştu. Asya’nın evinde saldırıya uğraması heyecanı arttırdı. Volkan’ın planı ise sadece Asya için değil yakın arkadaşları için de büyük tehlike yaratacak. Asya’nın evine yapılan saldırıyla dikkatleri üzerine çeken Sadakatsiz 11. bölümde neler oldu? Sevilen dizi Sadakatsiz’in yeni bölümü merak ediliyor. Sadakatsiz 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sadakatsiz 12. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=wqdFk_43k58″]

Sadakatsiz 11. Bölüm Özeti

Asya, oğlu Ali ve kendi için endişelenmeye başlıyor. Peki Asya’ya bunu yapan kim?

Evine yapılan saldırı Asya’yı huzursuz etse de Volkan’ın hayatlarına karışmasına izin vermemeye kararlıdır. Volkan’ın attığı adımlar çevresi tarafından sorgulanırken, Gönül’ün bu soğuk savaşta yeni bir planı vardır. Öte yandan, çevresindeki gerginlik Ali’yi olumsuz etkiler ve okulda yaşadığı bir problem beklenmedik sonuçlar doğurur. Asya yaşadığı güçlükleri bir bir aşmaya kararlı olsa da kendisini bekleyen son tehlikeden habersizdir.

Asya, Ali’yle kurduğu iki kişilik dünyanın Volkan tarafından tehdit edilmesine izin vermeyecektir. Ancak Ali için onunla bir ateşkes yapması gerektiğinin farkındadır. Asya’nın sınırlarını zorlamaktan vazgeçmeyen Volkan’ın kararları, Derin’i huzursuz etse de, Volkan, Asya ile Ali’nin hayatının bir parçası olduğunu ispat etmekte kararlıdır.

Sadece Asya’yı değil, arkadaşlarını da hedefine alan Volkan’ın hepsi için ayrı bir planı vardır… Dengeler değişmeye başlar ve Volkan harekete geçer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir