Yeni AMC Dizisi Soulmates
0

AMC’nin yeni draması Soulmates yayın tarihi açıklandı ve dizi için yeni bir fragman yayınlandı. Yeni dizi Soulmates 5 Ekim Pazartesi günü yayın hayatına başlıyor.

Soulmates dizisi yayın hayatına başlamadan ikinci sezon onayını aldı. Yeni drama dizisinin ilk sezonun 6 bölüm süreceği açıklandı. Aşk ve bilimin birleşimi olarak tanımlanan diziyi Emmy ödüllü senarist Will Bridges (Black Mirror, Stranger Things) ve Brett Goldstein (Superbob, Adult Life Skills) hazırladı. 15 yıl gelecekte insanlığın hayatını değiştirecek bir keşif yapılır ve insanlara ruh eşlerini bulmanın bir yolu sunulur. Dizinin her bölümünde farklı bir kadroyla bu keşfin çeşitli şekillerde etkilediği insanların hikayesi anlatılacak.

Dizinin kadrosunda yer alan isimlerse şöyle:

Charlie Heaton (Stranger Things), Malin Akerman (Billions), Betsy Brandt (Breaking Bad, Life in Pieces), JJ Feild (Turn), Sarah Snook (Succession), David Costabile (Billions), Sonya Cassidy (Lodge 49, Humans, The Woman in White), Kingsley Ben-Adir (The OA), Darren Boyd (Killing Eve), Dolly Wells (Can You Ever Forgive Me?), Karima McAdams (Deep State), Laia Costa (Victoria), Shamier Anderson (Goliath), Georgina Campbell (Black Mirror), Henry Goodman (The New Pope), Sofia Oxenham (Poldark), Nathan Stewart Jarrett (Candyman), Sandra Teles (Black Mirror: Bandersnatch), Letty Thomas (Emma) ve Adam El Hagar (Tyrant).

İlginizi Çekebilir
Hakim-1-Bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir