1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 597. Bölüm

Arka Sokaklar 597. Bölüm
0

16 senedir ekranlara gelen polisiye dizi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarınca Cuma akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 597. Bölüm ile 1 Ekim Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son bölümde Ferhat’ın elinden kurtarılan Memo evine, ailesine dönmüştür. Engin ve Başak Memo’ya kavuştukları için mutludur; fakat, bu mutluluk ne kadar sürecek? Hüsnü ve Esra sonunda evlilik için hazırlıklara başlamışlardır. Hüsnü düğün hazırlıkları için uğraşırken nikah masasında hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. 24 Eylül Cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde aşı olmayanlar için söylenen sözler sosyal medyada büyük tepki çekti! Haberi buradan okuyabilirsiniz.

Arka Sokaklar 597. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 596. Bölüm Özeti

Arka Sokaklar 596. bölümde Ekip, kadınları kaçıran bir sapığın peşine düşüyor. Seri katil Ziya’nın Adli Tıp araştırması tamamlanmıştır. Jale ve Melike’yi öldürenin Ziya olduğu kesinleşmiştir. Rıza baba ekibine Ziya’yı yakalamak için operasyon emri verir. Bu sırada Ziya’da boş durmaz ve ekibin kadın üyelerinin peşine düşer ve Ezgi’yi kaçırır.

Mesut, Hüsnü, Selin ve Esra, Gazi’nin yerinde oturmaktadır. Yan masalarında bulunan hamile kadının sancıları başlar. Kadın ve eşi, Polis eşliğinde hastaneye yetiştirilir. Henüz doğum zamanı gelmemiştir ve kadın hamile olduğu için aşı yaptırmak istemez.

Ezgi, Cemal ve Arda, Anaokulu bahçesinde veliler arasında çıkan tartışmaya ve hamam önünde çıkan kavgaya müdahale eder. Olayların sebebi aşı yaptırmayan kişilerin okul ve hamama girmek istemesidir.
Aslı’nın kardeşi Burak uyuşturucu satın alırken bir kavga çıkar. Ekip ihbar üzerine olay yerine gelir, Burak ve arkadaşları gözaltına alınır. Aslı kardeşinin bu olaylara karışması nedeniyle zor durumda kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir