1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Limitless Dizisi

Limitless Dizisi
0

Limitless DizisiBu sezonun en dikkat çekici ve büyük ilgi görmesi muhtemel dizi CBS’nin yeni dizi Limitless olacak gibi duruyor. 2011 yılında filmi ile büyük beğeni toplayan hikaye, büyük ilgi karşında 2015 yılında karşımıza dizi olarak çıkıyor.

Yönetmenliğini Neil Burger’ın yapacağı dizinin oyuncu kadrosunda; Bradley Cooper, Jennifer Carpenter, Mary Elizabeth Mastrantonio, Jake McDorman, Hill Harper, Wellington Barrientos, Dillon Mathews, Kristoffe Brodeur, Eve Lora, Trevor Brooks ve Kathleen Hays gibi isimler bulunuyor.

2011 yılınındaki filmin devamı olarak çekilen dizide Eddie NTZ ilaçlarından birini Brain’a verir. NTZ beynin daha iyi kullanılmasını sağlayarak kişi yeni yetenekler kazandıran bir ilaçtır. Bu sayede FBI’ın karmakarışık davaları kolaylıkla çözülecek ve insanların hayatları beklenmedik yönce değişecektir. Brain bir çok cinayet’i çözmesi onu cinayetlerin ortasında kalması onu şüphe adaylarından biri olarak yansıtacak ve birçok dedektifi peşine takacaktır. Dedektiflerden kaçma başarısı ile iyici şüphe duyulan biri olan Brain beyin geliştirici ilaçlar kullanıldığı anlaşılır ve peşindeki tehlike büyüyerek devam eder.

22 Eylül’de CBS ekranlarında başlayacak olan dizinin tanıtım fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir
billions

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir