1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 16. Bölüm

Kalp Yarası 16. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 16. Bölüm ile 18 Ekim Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kalp Yarası dizisi 15. son bölümü ile 11 Ekim Pazartesi akşamı ATV ekranlarında yayınlandı. Ayşe’nin Ferit’e söylediği ‘Duygularımız gerçeğe dönüşmemeliydi’ sözü Kalp Yarası 15. bölüme damga vurdu. Diğer yandan Hande’nin hafızasını kaybettiğini zanneden Ayşe, Ferit ile yollarını ayırması gerektiğine inanır. Ferit, Ayşe’den vazgeçecek mi? Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerinde yer aldığı Kalp Yarası 16. Bölüm 18 Ekim Pazartesi akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Kalp Yarası 16. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 16. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 16. Bölüm 2. Fragmanı

Kalp Yarası 15. Bölüm Özeti

Herkes tarafından reddedilen ve yapayalnız kalan Hande çektiği intihar videosunu Ferit ve Ayşe’ye gönderir. Boşanmanın sancılarını yaşayan Ayşe ve Ferit, Hande’yi kurtarır. Hande’nin bu hamlesi ortalığı karıştırırken, Ayşe ve Ferit’in aşkları bir kez daha sorgulanır.

Azade oğlu için hayatından vazgeçmeyi göze alan Hande’nin gelini olması hayalinden vazgeçmemiştir. Ancak bunun gerçekleşmesi için Ferit’in Ayşe’den vazgeçmesi gerekmektedir. Kızının intihar teşebbüsü ile sarsılan Zümrüt, Hüseyin’in masum bir insanı öldürüp iftira atmasının bedelini kızının ödediğini düşünür ve bir karar alır. Bu kararı uygulamak, Zümrüt için hiç de kolay olmayacaktır. Tüm bunlar yaşanırken hapisten yeni çıkan ve Antakya’da tek başına ayakta kalma mücadelesi veren Ayşe, Ferit’ten ayrılabilmek için hem kendi yüreğiyle hem de Ferit’le mücadele etmek zorunda kalır. Ferit’in Ayşe’yi geri kazanmak için verdiği mücadele ise Hande’nin intihar teşebbüsü nedeniyle iyice zora girmiştir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir