1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 18. Bölüm

Akrep 18. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Akrep yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Akrep 18. Bölüm ile 15 Nisan Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Akrep dizisi 17. son bölüm Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın paylaştığı dizinin son bölümünde; Merve, Aras sayesinde Ahmet’in elinden kurtulurken, bu defa Ayşem, Ferda’yı görmeye geldiği sırada saldırıya uğrar. Ahmet, haberi alınca Ayşem’in kaldırıldığı hastaneye koşar. Hastanede Ahmet’in karşısına ailesini ondan korumak için her şeyi yapmaya hazır Perihan dikilir. Akrep 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Akrep 17. son bölüm özeti

Akrep 18. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=MdoWktl5Lr0″]

Akrep 18. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=a46YK-3bpCE”]

Akrep 17. Bölüm Özeti

Kızı Ayşem’den ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyen Ahmet, Ayşem’e saldıranın cezasını en ağır şekilde keser.

Perihan, Can’ın babasının Aras olduğunu öğrenir. Aras’la hesaplaşmasını bir kenara bırakarak başındaki en büyük dert olan Ahmet’in ipini çekmek için Aras’a anlaşma teklif eder. Aras’ın mükafatı oğlu Can’a kavuşmak olacaktır. Perihan’ın hiç hesaplayamadığı şey ise torunu Şahin’in yapacaklarıdır.

Hakan, Duru ve Aras’ın öpüşmesinin görüntülerini ele geçirir ve görüntüleri Şahin’e karşı şantaj malzemesi olarak kullanır. Hakan, bu sayede Şahin’den para koparacağını düşünürken işler hiç de planladığı gibi gitmez. Şahin’in Hakan’la arasındaki çatışma herkesin hayatını kökünden değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir