1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Luppin 3. Sezon Tarihi Belli Oldu

Luppin 3. Sezon Tarihi Belli Oldu
0

Netflix platformunun sevilen dizisi Luppin için 3. kısım başlama tarihi uzun süredir sevenleri tarafından beklenen haberdi ve Netflix bu bekleyişe son verip Luppin 3. sezon tarihini sevenleri ile paylaştı. Sevilen dizi Luppın 3. kısımı 5 Ekim tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak.

Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenilen Lupin dizisi Netflix platformunun en çok izlenen ve takip edilen dizilerinden birisi olmayı başardı. Çekimleri Paris’te yapılan Luppin dizisinde Fransız yıldız Omar Sy’ın dünyaca ünlü beyefendi hırsız ve kılık değiştirme ustası Arsène Lupin’den ilham alan Assane Diop karakterini canlandırıyor. 8 Ocak 2021 tarihinde Netflix platformunda ilk bölümleri ile ekrana gelen Luppin dizisinin konusu; Paris’te yapılan bir soygunun hikayesini konu ediyor. Assane Diop’un babasının üzerine hiç işlemediği bir suç kalmıştır. Bu işlenmemiş suçun yanı sıra babasını kaybeden Assane Diop’un hayatı alt üst olmuştur. Bu olaydan 25 yıl sonra Assane Diop babasının intikamını almaya karar verir. Bunun için kendisini Arsène Lupin olarak tanıtır ve bu ismi intikamını almak için ilham kaynağı olarak kullanmaya karar verir.

Luppin dizisinin oyuncu kadrosunda ise Omar Sy, Antoine Gouy, Vincent Londez, Soufiane Guerrab, Clotilde Hesme, Hervé Pierre, Ludivine Sagnier, Etan Simon, Shirine Boutella, Johann Dionnet, Vincent Garanger, Nicole Garcia isimleri yer almaktadır.

Netflix, dün yaptığı paylaşımlarla dizinin başlangıç tarihini siteye sakladığını duyurmuştu. Ardından sitedeki Lupin avatarlarının rakamlara dönüştüğü ortaya çıktı, buna uygun olarak 10/05/2023 ve 05/10/23 tarihleri öne çıktı. Netflix duyurusunda yayın tarihini 5 Ekim olarak açıkladı.

İlginizi Çekebilir
colony-dizi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir