1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kanunsuz Topraklar 6. Bölüm

Kanunsuz Topraklar 6. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanunsuz Topraklar 6. Bölüm ile 3 Kasım Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

FOX tv’ninn sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar 5. bölümüyle ekrana geldi. Kanunsuz Topraklar 5. bölümde Dini nikahla evlenen Davut ve Gülfem’in mutluluklarına diyecek yoktur fakat Ali Gelik bunu onların yanına bırakmayacaktır. Ali, Davut’u öldürtmek için harekete geçer.

Kanunsuz Topraklar 6. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 5. Bölüm Özeti

Davut’u, kızı Gülfem ile gören Malik Bey onu madendeki işinden atar. Kasapoğlu’yla da kavga etmiş olan Davut iyice çıkmaza girmiştir. Artık Malik Bey’in kömürünü satıp parasını işçilere dağıtamayacaktır. Celal abisini sorumsuz davranmak ve onlara verdiği sözü tutmamakla suçlar. Kasapoğlu’na gidip kömür işini devam ettirmek ister ama Kasapoğlu ona net bir cevap vermez.

Bunun üzerine Celal son çare olarak Ali’nin kapısını çalar. Bu esnada Kasapoğlu Gülfem’i kaçırarak çiftliğine getirir ve Davut’a kızı onun için kaçırdığı yalanını söyler. Dini nikahla evlenen Davut ve Gülfem’in mutluluklarına diyecek yoktur fakat Ali Gelik bunu onların yanına bırakmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir