1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 57. Bölüm

Gönül Dağı 57. Bölüm
1

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı 57. Bölüm ile 26 Mart Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında her Cumartesi akşamı ekranlara Gönül Dağı bölümleri yine zirveyi kimseye kaptırmadan izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Gönül Dağı 57. Bölümde, Asuman ve Ramazan’ın yeniden birbirleriyle kavuşması herkesi çok mutlu eder. Behçet canı pahasına yangında mücadele verir. Gönül Dağı 57. Bölüm fragmanı yayınlandı. Görme yetisine tekrar kavuştuktan sonra gikirleri değişen Meryem, evlilik hazırlığında olduğu Rıfat ile yapayacağını söyler. Hayal kırıklığına uğrayan Rıfat’a neler olacak merak konusu olur? Kellerin Rıfat öldü mü?

Gönül Dağı 57. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 57. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 57. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 56. Bölüm Özeti

Asuman ve Ramazan’ın kavuşması herkesi çok mutlu ederken Ramazan da eski neşeli haline dönmüştür. Taner ise yeniden amcaoğullarıyla birlikte çalışmak istese de Veysel bunu kabul etmez. Ramazan ve Taner, Veysel’i ikna etmek için kolları sıvarken, Veysel ve Cemile’nin aldığı bir düğüne yardıma giderler. Bu düğün amcaoğullarını nasıl bir maceraya sürükleyecektir?
Öte yandan düğünün dağılmasıyla Asya, Gülsüm öğretmene dönse de onun için kalıcı bir çözüm bulmaları gerekmektedir. Bu süreçte tüm kadınlar Asya’ya sahip çıkarken, Asya’nın geleceğiyle ilgili karar ne olacaktır? Bu sırada Kenan ise uzaklaştırma kararını gizlemeye çalışırken kendini Dişçi Musa’nın yanında bulur. Durumu öğrenen Dişçi Musa’nın Kenan için bulduğu çözüm ne olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Harika bir dizi. 3.kez baştan başlayıp izliyorum. Hiç bitmesini istemedigim bir dizi oldi gönül dağı dizisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir