1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 14. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 14. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 14. Bölüm ile 28 Aralık Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 13. bölümde Azra’nın babası ölmek üzeredir. Sergen bunu öğrenir fakat Azra’dan saklamak zorunda kalır. Diğer yandan Güneş’in düğünü öncesi Nursen ve Zafer’in onları ayırmak için yaptıkları plan hiç beklenmedik bir şekilde hayatlarının değişmesine sebep olur.

Evlilik Hakkında Her Şey 14. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 14. Bölüm 2. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 13. Bölüm Özeti

Güneş ve Yalın evlilik hazırlıklarına devam ederken birlikteliklerini onaylamayan Nursen ve Zafer, onları ayırmaya kararlıdırlar. Fakat yaptıkları plan hiç beklenmedik bir şekilde hayatlarının değişmesine sebep olur. Ural’ın Çolpan’la tanışmasının ardından, Sanem’le olan ilişkileri artık yeni bir döneme girmiştir. Ural’ın Sanem’e hayatının en büyük sürprizini yapmaya hazırlanması, Sanem’in büyük bir korkuya kapılmasına sebep olur. Sergen kayınpederi Faruk’un ölmek üzere olduğunu öğrenir. Bir yandan Faruk’un sırrını saklamak için uğraşıp, bir yandan da ona yardımcı olmaya çalışırken, Azra’ya yakalanır. Şimdi artık ikisi için de hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir