Netflix’in İlk Türk Filmi “Yarına Tek Bilet”
0

190’dan fazla ülkede 183 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmeti Netflix, Türkiye’de ki yapımlarına bir de sinema filmi ekliyır. Hakan Muhafız dizisiyle Türkiye’deki ilk dizi yapımını kullanıcıyla buluşturan Netflix, daha sonra Atiye ve Aşk 101 dizileri ile Türkiye piyasasındaki yelpazeyi genişletmişti. Şimdi de Netflix yapımı ilk Türk sinema filmi Yarına Tek Bilet 19 Haziran’da izleyiciler ile buluşamaya hazırlanıyor.

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in paylaştığı filmin yapımcılığını OG Medya ve PToT film üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan yer alıyor.

Yarına Tek Bilet filminin konusu ise; Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evriliyor. Yarına Tek Bilet, 19 Haziran’da Netflix’te gösterimde olacak.

Netflix, Yarına Tek Bilet Filmi Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir