1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 5. Bölüm

Son Yaz 5. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen yeni Fox dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Son Yaz 5. Bölüm ile 29 Ocak Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Son Yaz, 5. yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümüne Selim’in Canan için harekete geçmesi damga vurdu. Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı dizinin yeni bölümleri Cuma akşamları FOX TV’de yayınlanıyor. Peki şimdiden merakla beklenen Son Yaz 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son Yaz 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=E14mwqBVo-s”]

Son Yaz 4. Bölüm Özeti

Halil Sadi, Akgün’den Selim’in elindeki tanık Latif Coşkun’un yerini bulmasını ister. Karşılığında onun yurtdışına gitme isteğini yerine getireceğine söz verir. Yağmur, Kaan’dan ayrıldığı için üzgündür. Kaan ise dağılmış haldedir.

Bu ayrılık iki anneyi karşı karşıya getirecektir. Bu arada Metin, Serap’ın kendisine tepkili olduğunu fark eder ve nedenini öğrenmeye çalışır. Selim ise yokluğunda Fatih’in kendi ailesiyle çok iç içe olmasını içine sindirememektedir.

Üstüne Fatih’in Canan’a iş teklifini de duyunca deliye döner ve Fatih’in ofisine yaptığı bir ziyaretle teklifi geri çekmesi için ona baskı yapar.

Ancak Canan’ın işe dönme konusunda ne kadar hevesli olduğunu görünce yaptığından pişmanlık duyan Selim, Canan için harekete geçer.

Selim’in sevdikleri için verdiği çabayı gören Akgün çok etkilenir. Selim’e ihanet etmekle etmemek arasında, karar vermek zorunda kalacağı bir eşiktedir artık.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir