1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Siren Dizisi İptal Edildi!

Siren Dizisi İptal Edildi!
0

Freeform’da ekrana gelen ve 3 senedir yayınlanan geçtiğimiz yıl en çok izlenen dizisi Siren dizisi iptal edildi. Siren dizisinin 3. sezonu 2 Nisan’da başlayan Siren, 28 Mayıs’ta sezonu tamamlamıştı.

Deniz kızları üzerine kurulu dizinin hikayesi Bristol Cove’dan geçiyor; gizemli bir kızın ortaya çıkmasıyla bütün halk hikayelerinin gerçek olduğu ortaya çıkıyor. Bu sırada okyanusun hakimiyeti üzerine denizdekilerle ve insanlar arasında yeni bir savaş da başlıyor. Dizinin kadrosunda Alex Roe, Eline Powell, Fola Evans-Akingbola, Ian Verdun ve Rena Owen gibi isimler yer alıyor. Siren, yapımcı olarak da görev alan Eric Wald’ın hikayesinden uyarlandı.

Siren dizi konusu

Siren dizisinin hikâyesinin arka planında denizkızı efsaneleriyle ün kazanmış olan sahil kasabası Bristol Cove bulunuyor. Günün birinde gizemli ve garip görünüşe, davranışlara sahip bir kız olan Ryn kasabada belirir. Ryn aslında bir denizkızıdır. Kısa bir süre sonra Ryn ile etkileşime giren deniz biyologları Maddie ve Ben denizin derinliklerinden gelen bu ilkel avcının karaya nasıl çıktığını, Ryn gibi başka denizkızlarının da karaya ayak basıp basmadığını araştırmaya başlarlar.

Siren Dizi Oyuncuları

Siren dizisinin başrollerinde Ben Pownall’a hayat veren, denizkızı Ryn’a hayat veren Eline Powell ve Maddie Bishop’u canlandıran Fola Evans-Akingbola yer alıyor. Bu oyunculara eşlik eden isimler ise Ian Verdun, Rena Owen, Curtis Lum, Hannah Levien, David Cubitt, Georgia Waters ve Millan Tesfazgi olarak sıralanıyorlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir