1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

İrem Sak Çukur Dizisine Katıldı

İrem Sak Çukur Dizisine Katıldı
0

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Show TV’nin fenomen dizisi Çukur, oyuncu ekibine İrem Sak’ın dahil olduğunu açıkladı. 4. sezonu büyük heyecanla beklenen Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu İrem Sak da yer alacak.

Yaşanan pandemi nedeniyle sezon finali yapamadan diziye ara verilmişti. Pazarteşi akşamları Yasak Elma ve Sefirin Kızı dizileri ile reyting savaşından genellikle galip çıkan Çukur dizisinin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nejat İşler Kubilay Aka ve Necip Memili gibi oyuncular yer alıyor ve Çukur 4. sezon büyük bir merakla bekleniyor.

Son bölümünde Çağatay Erdenet’ten koltuğu devralan kardeşi Arık Böke’nin mahalleye gelip Yamaç Koçovalı’yla karşı karşıya gelmesi hem Koçovalılar hem Erdenetler için artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını göstermişti.

Yeni sezonda iki aile arasında yaşanacaklar şimdiden merakla beklenirken oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Yer aldığı projelerle geniş bir hayran kitlesine ulaşan başarılı oyuncu İrem Sak Arık Böke Erdenet’in kuzeni Seren karakteriyle 4. sezonda seyircinin karşısına çıkacak.

Çukur’un yeni sezonu Pazartesi akşamları çok yakında Show TV’de ekranlara gelecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir