1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 19. Bölüm

Akrep 19. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Akrep yeni bölümleri ile Star tv ekranlarında yayınlanıyor. Akrep 19. Bölüm ile 22 Nisan Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Akrep dizisi 18. son bölüm Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın paylaştığı dizinin son bölümünde; Perihan, Hakan’ın cesedinin yanında küpesinin bulunması sonrasında gözaltına alınır. Şahin’in kullandığı araçta da Hakan’a ait kan lekeleri bulununca, Perihan için durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Ferda, Merve’yi yanına alabilmek için Ahmet’in Gevher İlaç’taki hisselerinden feragat etmesini beklerken, Ahmet ise daha da ileri gidip Perihan’ın şirketteki konumunu tehlikeye sokacak bir girişimde bulunur. Akrep 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Akrep 18. son bölüm özeti.

Akrep 19. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=EsipLsH6tZE”]

Akrep 18. Bölüm Özeti

Ferda, Fikret Gürsoy cinayetinde şüpheli olarak gözaltına alınır. Perihan ve Ferda karşılıklı hücrelerde gözaltında tutulurken, Ayşem ise ikiliyi Ahmet konusunda uyarır ve birlikte hareket etmezlerse ondan kurtulamayacaklarını söyler.

Perihan işbirliği için Ferda’ya, hem Merve’nin kaçırılması, hem de Fikret’in öldürülmesi hususunda bildiği her şeyi polise anlatması şartını koşar. Ferda’nın yanı sıra Aras’tan da Ahmet’ten şikayetçi olmasını ister.

Ayşem, kendisini korumaya çalışırken yaralanan Efe’yi evine götürür ve Merve’ye haber verir. Merve, Efe’nin Ahmet’e çalıştığını öğrenmiştir ve ona çok kırgındır. Merve’nin, Efe’den tek isteği ise Ahmet’i ihbar etmesi olur. Efe, Merve’ye olan aşkıyla Ahmet’e olan sadakati arasında kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir