1. Ana Sayfa
  2. Video Galeri

Bay Yanlış 8. Bölüm

Bay Yanlış 8. Bölüm
0

Fox kanalaının sevilen dizisi Bay Yanlış yeni bölümü ile devam ediyor. Bay Yanlış 8. Bölüm 21 Ağustos Cuma akşamı ekranlara gelecek. Bay Yanlış’ta Özgür ile Ezgi’nin birbirine ilgisi artarken, Serdar ve Yeşim’in varlığı önlerinde büyük bir problem. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise Özgür’ün Ezgi’nin duygularından emin olmak istediğini itiraf etmesi damga vuruyor. İşte Bay Yanlış 8. yeni bölüm fragmanı ve 7. son bölüm özeti.

Dün akşam ekranlara gelen Bay Yanlış 7. Bölümde Ezgi, La Gabbia’da ilk iş olarak bir Latin gecesi organize edilmesine ön ayak oldu. Geceye ise Ezgi ve Özgür’ün romantik dansı damga vurdu. Bay Yanlış’ın 8. yeni bölüm fragmanı da Fox TV tarafından yayınlandı.

Bay Yanlış 8. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış 8. Bölüm 2. Fragman

Bay Yanlış 7. Bölüm Özeti

Ezgi, La Gabbia’da ilk iş olarak bir Latin gecesi organize edilmesine ön ayak olur. Bu organizasyona Serdar da katılacaktır ve Ezgi’yle tango yapma isteğindedir. Fakat Ezgi tango bilmediği ve bu konuda Serdar’a yalan söylediği için kısa sürede bu dansı öğrenmek zorundadır.

Ezgi ve Özgür’ün Tangosu – Bay Yanlış 7. Bölüm

Tango konusunda başarılı olan Özgür mecburen Ezgi’ye bu konuda yardımcı olur. Birlikte pratik yaparken iyice yakınlaşan Ezgi ve Özgür birbirlerinden etkilense de Yeşim ve Serdar’ın varlığı bunu dile getirmelerine engel olur.

Bu arada Soner’in ortaya çıkışı her şeyi karıştıracak, bu gecede yaşananlar Özgür ve Ezgi’nin ilişkilerinde yeni bir sayfa açmalarına sebep olacaktır.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-26

Yorum Yap