1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

The Bastard Executioner Dizisi

The Bastard Executioner Dizisi
0

The Bastard Executioner Dizisi

Amerika FX kanalının sonbaharda yayınlacağı yeni drama dizisi The Bastard Executioner‘ı duyurdu. Dizinin kardosunda bu sene biten Sons of Anarchy dizisinden birçok oyuncu yer alıyor. Eski dönemi anlatacağı için diziye şimdiden o dönemin Sons of Anarchy dizisi denilmeye başlandı. Dizi severlerin ilgisine çeken en büyük isim ise şüphesiz Kurt Sutter. Dizinin diğer oyuncuları ise Stephen Moyer (True Blood), Katey Sagal (Sons of Anarchy), Flora Spencer-Longhurst (Leonardo), Sam Spruell (The Hurt Locker), Darren Evans (Galavant), Danny Sapani (Penny Dreadful), Timothy V. Murphy (Sons of Anarchy), Sarah White (Moon Boy), Sarah Sweeney (Holby City) ve Matthew Rhys (The Americans) gibi isimler yer alıyor.

Dizinin konusu ise; Kral I. Edward yönetiminde savaşın yıkımlarıyla bozulan ve kılıcından vazgeçmeye yemin eden, fakat şiddet onu yeniden bulduğunda gelmiş geçmiş en kanlı kılıcı seçmek zorunda kalan savaşçı bir şövalyenin hikayesini anlatıcak.

Sonbahar aylarında yayınlanması beklenen The Bastard Executioner dizisinin tanıtım fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
[yendifplayer video=54]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir