Bir Zamanlar Çukurova 135. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 135. Bölüm ile 5 Mayıs Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. 28 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümü reyting sıralamasında Total de 5,82 puan alarak 1. oldu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 134. bölümünde; Şermin’in Leyla’nın nazarlığını çaldığı anlar dikkat çekti.

Bir Zamanlar Çukurova 135. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 134. Bölüm Özeti

Hakan’ın son andaki çabasıyla Züleyha ölümden kurtulurken, hain tuzağın arkasında Çolak’ın olduğunu düşünen Hakan’ın yakaladığı adamlar Vahap’tan emir aldığını söyleyerek hedef şaşırtır. Hakan ise daha önce uyardığı Çolak’ın karşısına dikilerek silahını alnına dayar ve Züleyha’dan uzak durmasını söyler. Boşanmaktan vazgeçen Betül, Çolak’ın mirasına konmak için planlar yaparken, Züleyha ve Hakan düğün için son hazırlıkları tamamlamak üzeredir. Ancak düğün gecesi konağa gelen bir telefon her şeyi alt üst edecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir