1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 22. Bölüm

Kardeşlerim 22. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 22. Bölüm ile 2 Ekim Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmayan 4 kardeşin yürek burkan mücadelesini anlatan Kardeşlerim dizisi yine merak uyandıran bir bölümü geride bıraktı. Yaşam mücadalesi veren kardeşlerin son durumu ne olacak derken merak uyandıran Kardeşlerim 22. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kardeşlerim 22. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 22. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 22. Bölüm 2. Fragmanı

Kardeşlerim 21. Bölüm Özeti

Kadir, çantayı çalan Cemile’nin peşine düşerken, kardeşleri yıkılan hayalleri ve durumdan habersizdir. Doruk’un Asiye’ye gizlice yardım etmeye çalışması ikilinin aralarındaki iplerin iyice gerilmesine neden olur.

Şengül yaşadıkları şokun ardından hızlı bir şekilde hareket edip, aklına gelen pratik bir fikirle yeni bir iş kurar. Eren ailesi sonunda kendi işinin patronu olmuştur ki, işler yine umdukları gibi gitmez. Aile bireyleriyle arasını düzeltmeye başlayan Akif ise, geçmişten gelen büyük bir sürprizle dehşete düşer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir