Ada Masalı 6. Bölüm
0

Salı akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Ada Masalı 6. Bölüm ile 20 Temmuz Salı akşamı yerine 27 Temmuz Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ada Masalı 5. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı Ada Masalı dizisinin son bölümünde Haziran ile Poyraz’ın tatlı atışmaları ekrana geldi. Haziran ve Poyraz ilk kez birbirlerine çok yakındır. Ancak İdil’in kuşkuları her şeyi dağıtmak üzeredir. Hakan müdahale eder. Ne yazık ki bu durum Haziran’ı daha fazla üzer. Ada Masalı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ada Masalı 5. son bölüm özeti.

Ada Masalı 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=TFogOMrCOBY”]

Ada Masalı 6. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=bT1n_Yj52V8″]

Ada Masalı 5. Bölüm Özeti

Poyraz, Haziran’ın Ada’da kalıcı olmadığı gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır. Haziran ise içine sıkıştığı durum yüzünden hareket alanını giderek kaybeder. Üstelik olan biten her şey kalbine yük olmaktadır. Açılış yaklaşırken otele aşçı bulmaları gerekecektir. Haziran ve Poyraz elbette bu konuda anlaşamaz; Haziran gösterişli ve yenilikçi yemekler isterken, Poyraz sadelik ve lezzet peşindedir.

Poyraz, Haziran’ın her şeyi teknoloji ile çözmeye çalışmasına sinir olur ve ona teknolojiyi kullanmadan bir gün geçirip geçiremeyeceğini sorar. İkili tatlı bir iddiaya girerler; Haziran ıssız bir koyda hayatta kalmayı başarırsa Poyraz ona en büyük sırrını söyleyecektir. Kaybederse de Haziran Poyraz’a sırrını anlatmak zorunda kalacaktır. Koy dönüşünde Haziran hiç beklemediği bir iş teklifi alır. Poyraz bu teklifle çok sarsılır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir