1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Good Doctor Kış Bölümleri ile Devam Ediyor

The Good Doctor Kış Bölümleri ile Devam Ediyor
0

ABC‘nin sevilen dizilerinden The Good Doctor, 3. sezonuyla yayın hayatına devam ediyor. Ülkemizde uyarlaması Mucize Doktor olarak yayınlanan dizi 50. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

David Shore’un yaratıcısı olduğu The Good Doctor‘un yönetmen koltuğunda ağırlıklı olarak Mike Listo oturuyor. Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Hill Harper, Richard Schiff, Paige Spara ve Christina Chang ise önemli rolleri üstlenen oyuncular.

13 Ocak 2020 tarihinde yayınlanacak bölümle kış dönemi başlayacak olan diziden, yeni bölümlere ait ilk bakış geldi. Fotoğrafta Shaun’u, Lea’yla birlikte gergin bir şekilde düşünürken görüyoruz.

Tıp temalı dramanın 13 Ocak bölümü, Shaun’un Wyoming’e yaptığı gezinin sonrasından başlıyor. Bu gezide Shaun, kız arkadaşıyla yakalayamadığı yakınlaşma seviyesini oda arkadaşıyla yaşıyor. Bu olay neticesinde kafası karışan Shaun, ne yapması gerektiğini düşünür. Bu bir ilişki için başlangıç mıdır? Yoksa bunun sorgulaması üzerinden sevgilisine durumu açıklayıp her şeyi düzeltmeli midir? Bu soruların cevabını arayan Shaun ile birlikte The Good Doctor kaldığı yerden devam edecek.

Yayınlanan fotoğraflarda, bu mesele için işini yarıda bırakan ve konuyu tartışan Shaun ve Lea’yı görüyor olabiliriz. Carly ise durumdan habersiz bir şekilde ailesinin yanına gitmeyi düşünmekte ve hatta Shaun ile gitmenin hesaplarını yapmaktadır. Bakalım Shaun ve Carly ilişkisi Wyoming gezisinden sağ çıkmayı başaracak mı? Bunu 13 Ocak’ta gerçekleşecek prömiyer sonrası öğreneceğiz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir