Aşkın Tarifi 10. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Aşkın Tarifi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yatınlanmaya devam ediyor. Aşkın Tarifi 10. Bölüm ile 16 Ağustos Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Aşkın Tarifi dün akşam 9. son bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Taylan, Fırat’ı Naz’dan uzak tutmak için restoranla ilgili beklenmedik bir hamlede bulunuyor. Taylan’ın bu hamlesi Naz ve Şebnem’in gündemine bomba gibi düşüyor. Fırat ise Naz’a yardım etmek için harekete geçiyor ancak bir şartla.. Aşkın Tarifi 10. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşkın Tarifi 10. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 10. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=YqHkLI6y5Gg”]

Aşkın Tarifi 9. Bölüm Özeti

Naz’ın oynadığı büyük intikam oyunu, Fırat ile Naz arasında yepyeni bir aşk-nefret savaşı başlatır. Restorana inadına geri dönen Fırat ve onu göndermeye kararlı olan Naz arasında geçecek oyunlar tehlikeli boyutlara gelecektir. Fırat da Naz da olayların ardından birbirlerine karşı oldukça ofansiftir. Burunlarından kıl aldırmazlar. Öte yandan Fırat, Taylan’ın kışkırtmalarına karşı duramaz.

Kariyeri bitirilen Taylan bundan dolayı Fırat’ı sorumlu tutacak, hem Fırat’ı Naz’dan koparıp kendine çekmek hem de profesyonel hayatında tekrar çıkış yakalamak için farklı yollar arayacaktır. Taylan’ın oyunları sonucunda büyük bir açmaza düşen Naz ve Fırat ne yapacaktır?

Düğün fiyaskosundan sonra Naz, Fırat’ın yüzünü bile görmek istemez. Fırat ile olan tüm ilişkisini bitirmeye kararlıdır. Ancak Naz’în kararlı olduğu kadar Fırat’ta bulunduğu yerde kalmaya kararlıdır. İkili arasındaki çatışma şiddetini artırarak devam eder.

İlginizi Çekebilir
Ariza-Bolum-5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir