1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Good Doctor 4. Sezon Tarihi Açıklandı

The Good Doctor 4. Sezon Tarihi Açıklandı
0

Başarılı oyuncu Freddie Highmore’ın başrolünde yer aldığı The Good Doctor dizisinin 4. sezon tarihi açıklandı. 2013 yılında Güney Kore’de aynı adla yayınlanan ABC kanalı dizisi yeni sezonu ile 2 Kasım tarihinde ekranlara geri dönüyor.

2017’de ilk bölümüyle izleyicilerle buluşan dizi, 3 sezon devam ederek, 15,6 milyon izleyiciye ulaştı. Bu izleyici sayısıyla ABC’nin en çok izlenen programlarının başında geliyor. Dizinin gelecek sezonundan kısa bir tanıtım ve yeni bir afiş yayınlandı. Pandemi öncesi çekimleri bitirebilen dizilerden birisi olan The Good Doctor, gelecek sezonda COVID-19’u kullanan dizilerden birisi olacak.

The Good Doctor Dizisinin Konusu Nedir?

Shaun Murphy (Freddie Highmore), Savant Sendromu‘na sahip otistik bir genç olmasına rağmen, Tıp Fakültesini okuyarak, başarılı bir doktor oluyor. Kendisini çocukluğundan beri tanıyan ve akıl hocalığı yapan Aaron Glassman’ın (Richard Schiff) başkanı olduğu San Jose St. Bonaventure Hastanesi’ne başvuruyor. Çok titiz olan kurul, başvuruyu reddetse de Glassman sayesinde hastanede göreve başlıyor.

Shaun, sorunlu bir çocukluk geçirdiğinden, insanlara karşı mesafeli duruyor ve ilişki kurmakta zorlanıyor. İlk günlerde hastane çalışanlarıyla iyi iletişim kurmak için onlara tıbbi hediyeler veriyor. Dizi, Shaun’un gözüyle tıbbi vakalar, hastalar, hayatları, diğer doktorlar, asistanlar ve hastane çalışanlarını ekrana getiriyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir