1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Murat Yıldırım Ramo Dizisiyle Ekranlara Geri Dönüyor

Murat Yıldırım Ramo Dizisiyle Ekranlara Geri Dönüyor
0

Show TV’nin yeni ve iddialı dizisi “Ramo“dan ilk kareler paylaşıldı. Sinemada ve televizyon dünyasında başarı yakalayan Murat Yıldırım’ın başrolünü üstlendiği dizinin karelerinde karşımıza çıkacak diğer karakterlerle de karşılaşıyoruz.

Güz Sancısı, Aşk ve Ceza, Ayla, Sonsuz Aşk, İlk Öpücük, Suskunlar gibi yapımların başarılı oyuncusu Murat Yıldırım, Ramo dizisinin başrolünü üstleniyor. Ramo, iki aile arasında yaşanan çatışmaya odaklanıyor. Aileler arasında büyük bir çatışma olsa da bu mücadelenin arasında büyük bir aşkın doğmasına engel olamaz. Ancak dizinin konusu hakkında daha detaylı bilgi henüz verilmedi. Dizinin senaryosu, bir dönemin en sevilen dizisi olan Kavak Yelleri’nin senaristlerinden Yılmaz Şahin’e emanet edildi. Ramo’nun yönetmenliğini ise Güzel Köylü, Hanımköylü, Hayat Bağları, Ustura Kemal, Kedi Özledi, Son Osmanlı: Yandım Ali gibi yapımlarla tanıdığımız Mustafa Şevki Doğan üstlenecek.

Ramo’nun oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım’ın yanı sıra Diriliş Ertuğrul’dan tanıdığımız güzel oyuncu Esra Bilgiç; son olarak 7. Koğuştaki Mucize’de beyaz perdede izlediğimiz İlker Aksum; Bozkır dizisiyle büyük beğeni toplayan Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi isimler bulunuyor.

İddialı oyuncu kadrosuyla Ramo, yakında Show TV‘deki yerini alacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir