1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

The Sims Oyunu Beyaz Perdeye Aktarılıyor

Margot Robbie video oyununa dayanan yeni The Sims filminin yapımcılığını üstlenecek. 'The Sims' Filmi Margot Robbie'nin LuckyChap'i, Vertigo ve 'Loki'nin Yönetmeni Kate Herron ile çalışıyor. Roy Lee, 2000'lerin sevilen bilgisayar oyununa dayanan uzun metrajlı projenin yapımcıları arasında yer alıyor.

The Sims Oyunu Beyaz Perdeye Aktarılıyor
0

Bilgisayar oyunu dünyasının en büyük isimlerinden biri olan The Sims beyaz perdeye taşınıyor. Marvel dizisi Loki’nin birinci sezonunu yönetmesiyle tanınan Kate Herron, bu hafta stüdyolara ve yayıncılara ulaşan sıcak bir paketle oyunun bir beyaz perdeye uyarlamasını ele alacak. Kate Herron senaryoyu da Briony Redman ile birlikte yazacak.

Margot Robbie, Tom Ackerley, Josey McNamara ve Sophia Kerr tarafından yönetilen ve halen Barbie’nin yapımcılığını üstlenen yapım şirketi LuckyChap, Vertigo Entertainment’tan Roy Lee ve Miri Yoon ile birlikte filmin yapımcılığını üstlenecek. Oyunu yayınlayan Electronic Arts da yaratıcı ve yapımcı olarak yer alacak.

The Sims, dünya çapında yaklaşık 200 milyon kopyası satın alındıktan sonra tüm zamanların en çok satan canlı simülasyon video oyunlarından biridir. Sinema eleştirmenleri Barbie filminin gişede rekor kıran başarısının ardından Margot Robbie’nin yapıma dahil olmasına çok sevindi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir