Menajerimi Ara Dizisi İddialı Geliyor!
0

Yakında ülkemizde seyirciler ile buluşacak Menajerimi Ara dizisi, yayınlandığı ülkelerde büyük beğeni toplayan Call My Agent isimli dizinin Türk uyarlaması yakında izleyicilerle buluşacak. Ezel dizisindeki Kerpeten Ali karakteri ile akıllara yazılan Barış Falay, uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara bu dizi ile dönüş yapacak.

Yeni sezonun en dikkat çeken projelerinden olan Menajerimi Ara da bir diğer başrol oyuncusu Canan Ergüder… En son Behzat Ç. dizisinin yeniden uyarlanan bölümlerinde izlediğimiz Canan Ergüder, bir sezon sonra tekrar izleyicisi ile buluşacak. Oyuncu, son dönemde televizyon dizilerinde yer almıyordu, dönüşü yine çok iddialı bir yapım ile olacak.

Fatih Artman ise 2 sezon önce Vatanım Sensin dizisinden sonra televizyona iş yapmadı. Behzat Ç.’nin yenilenen sezonunda da yer almayınca uzun süre hayranlarından uzak kaldı. Artman, yeni dizi ile yine ekranda olacak.

Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Denizcan Aktaş gibi isimler de dizinin kadrosunda yer alıyor. Peki kim kimi canlandıracak. Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, kendi düşüncesini, tahmini kadro olarak şöyle ifade etti:

Canan Ergüder (Andrea), Barış Falay (Mathias), Fatih Artman (Gabriel), Ahsen Eroğlu (Camille), Ayşenil Şamlıoğlu (Arlette), Denizcan Aktaş (Hippolyte Rivière)…

Sina Koloğlu, “İki önemli rol daha var menajerler, bakalım onları kim oynayacak? Noemie ve Herve karakterlerini” diye de özellikle belirtti. Diziye yeni ve güçlü isimlerin katılması devam edecek.

Türk uyarlamada karakter isimleri de belli oldu:

Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Ahsen Eroğlu (Dicle), Ayşenil Şamlıoğlu (Peride)

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-1-1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir