1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Babil 13. Bölüm

Babil 13. Bölüm
0

Babil dizisi 12. bölümü ile dün akşam Star tv ekranlarında yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Babil 13. Bölüm ile 25 Ağustos Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Yayınlanan son bölümde; İrfan Süleyman’ı bitirmek için Ayşe’yle birlikte çok tehlikeli bir oyuna giriyor. İrfan her şeyi hesaplayabilir. Parayı, yatırımları, vergileri, borçları, alacak verecekleri… Tek bir şeyi hesap edemiyor; insanın zaaflarını. Oğlunun hayatını kurtarmak için girdiği karanlık yol şimdi, kendini ve tanıdığı herkesi uçuruma sürüklüyor.

Başrollerinde Halit Ergenç, Onur Saylak, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu’nun oynadığı Babil’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Babil 13. Bölüm Fragmanı

Babil 13. Bölüm 2. Fragmanı


Babil 12. Bölümde Neler Oldu?

İrfan bir kez daha dönüm noktasında! Ya Süleyman’ın öfkesinin kurbanı olacak ya karşı atağa kalkıp ondan kurtulacak! İrfan Süleyman’ı bitirmek için Ayşe’yle birlikte çok tehlikeli bir oyuna girerken, Egemen ve Eda’nın yakınlaşmasıyla başlayan olaylar İlay’ın Deniz’le ilgili sırdan şüphelenmesiyle sonuçlanıyor. İrfan ve Süleyman’ın büyük kapışmasının galibi kim olacak? Deniz’le ilgili saklanan büyük sır ortaya mı çıkacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir