1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 110. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 110. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 110. Bölüm ile 28 Ekim Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm ile 21 Ekim Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Züleyha, Hülya ile yüzleşmeye Hakan ile birlikte gidiyor. Öte yandan; Lütfiye ise şüphelilerin peşinde olacak.

Bir Zamanlar Çukurova 110. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 110. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm Özeti

Demir’in Hülya’ya yazdığı mektubu okuyan Züleyha, Ayten’in söylediklerinin doğru olduğunu anlar ve Hülya ile yüzleşmek için İzmir’e gitmeye karar verir. Hakan bunu duyunca tedirgin olup Züleyha’ya mani olmaya çalışır. Züleyha’nın vazgeçmeyeceğini anlayan Hakan, onunla birlikte İzmir’e doğru yola koyulur. Fikret ise Züleyha’nın İzmir’e Hakan’la birlikte gittiğini öğrenince küplere biner.

Fekeli’nin Isparta’ya gittiğini öğrenen Lütfiye için parçalar birleşmeye başlar. Fekeli’nin Mehmet Kara’yı soruşturduğunu anlayınca kendisi de Isparta’ya gidip Fekeli’nin ne öğrendiğini anlamak için Saniye ile birlikte yollara düşer. Ancak onları takip eden Abdülkadir, Mehmet Kara’nın gerçek kimliğinin açığa çıkmasına izin vermemeye kararlıdır.

Betül’ün arazi satışından kazandığı paraları gören Şermin havalara uçar. Paraları harcama derdine düşen Şermin’i Betül’ün nasihatleri de durduramaz ve Şermin, Abdülkadir’in otomobil dükkânından altına lüks bir araba çeker. Şermin’in konağa arabayla geldiğini gören Saniye, Betül’den şüphelenmeye başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir