1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Time Traveler’s Wife HBO Ekranlarında Başlıyor

The Time Traveler’s Wife HBO Ekranlarında Başlıyor
0

Daha önceden sinemada izleyenleriniz olmuştur, Steven Moffat’ın The Time Traveller’s Wife (Zaman Yolcusunun Karısı) romanı, aynı isimle 15 Mayıs’ta HBO Max’te izleyiciyle buluşuyor. Rose Leslie ve Theo James’in başrollerinde olduğu diziden yeni bir fragman yayınlandı.

Audrey Niffenegger’in aynı adlı kitabından uyarlanan dizi, Henry’nin kontrol edilemez zaman yolculuğu yeteneğinden rahatsız olan Clare ve Henry’nin aşk hikayesini takip edecek. Kitap, daha önce bir filme uyarlanmıştı, ancak HBO yinelemesi televizyon için ilk proje olacak. Henry DeTamble, zamanda yolculuk yapmasına sebep olan genetik bozukluğa sahip bir kütüphanecidir. Strese girdiğinde veya endişelendiğinde, hatta bazen sebepsiz yere kontrolünü kaybeder ve çıplak olarak geçmişe veya geleceğe düşer. Gittiği yerde ne kadar kalacağı da belli olmaz. Bu inişli çıkışlı hayatı sırasında ressamlık yapan Clare Abshire’le tanışır. Üstelik Henry onu daha önce hiç görmemiş olmasına rağmen Claire, onu hayatı boyunca tanıdığını iddia etmektedir.

Warner Bros. Television ve Hartswood Films’in yapımını üstlendiği dizinin kadrosunda Desmin Borges, Natasha Lopez, Jaime Ray Newman, Caitlin Shorey, Everleigh McDonnell, Michael Park, Taylor Richardson, Peter Graham, Brian Altemus, Jason David, Kate Siegel, Josh Stamberg, Chelsea Frei, Marcia DeBonis, Will Brill ve Spencer House yer alıyor.

Ülkemizde Zaman Yolcusunun Karısı ismiyle yayınlanan roman, daha önce sinemaya da uyarlandı ve Robert Schwentke’nin yönettiği 2009 yapımı filmin başrollerinde Eric Bana ve Rachel McAdams yer aldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir