1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Love Life 2. Sezon Onayını Aldı

Love Life 2. Sezon Onayını Aldı
0

Yeni yayın hayatına başlayan HBO Max’in ilk orijinal senaryolu dizisi Love Life, ikinci sezon için yeniledi. Yayın hayatına çok yeni başlayan platform, şimdiden yenileme çalışmalarına da başlamış oldu. İlk sezonun son dört bölümü perşembe günü HBO Max‘te yayınlandı. Anna Kendrick, yapımcılığın yanı sıra, ilk sezonun başrolünde de yer aldı.

Yeni sezonda Kendrick yapımcılık görevine devam edecek ama oyuncu olarak arka planda kalacak ve ikinci sezon, yeni bir başrol karakterine odaklanacak. Kendrick’in karakteri Darby, ikinci sezonda ara sıra görünecek. İkinci sezon, ruh eşinizin kim olduğunu bilerek tüm hayatınızı yaşadığınızda neler olacağını keşfedecek ve evlilik üzerinden de ilişkileri irdeleyecek. Dizi, her zaman bir antoloji olarak planlandı ve geçen yıl, bu şekilde yayınlanacağı bildirildi.

Showrunner ve yapımcılar Sam Boyd ile Bridget Bedard, yaptıkları kısa açıklamada; “HBO Max ve Lionsgate Television’daki muhteşem insanlarla bir başka ‘Love Life’ sezonu yapmaktan ve yepyeni bir kahramanı keşfetme fırsatı yakalamaktan dolayı çok heyecanlıyız. Sadece kendi romantik bakışımızı işlemeye devam etmek bile heyecan verici” dedi. “Love Life”, Lionsgate Television ve Feigco Entertainment tarafından üretildi. Boyd ve Bedard, yürütücü yapımcılık görevini ise Kendrick, Paul Feig ve Dan Magnante’yle birlikte yapıyor.

Feig, “HBO Max’e çıkan ilk senaryo dizisi olmaktan heyecan duyduk ve şimdi ikinci sezon onayı alan ilk dizi seçilmekten dolayı iki kat daha heyecanlıyız. Platformdaki tüm ekiple ortaklığımız harikaydı ve daha fazlası için çok beklemek istemedik. HBO Max’teki hayatımızı seviyoruz!” dedi. Feig ve Kendrick, daha önce Feig’in yönettiği 2018 filmi “A Simple Favor” üzerinde de birlikte çalıştı. Kendrick’in kariyerinin ilk televizyon rolüydü.

“Love Life”, mayıs ayının sonlarında çıkış yaptığında HBO Max’in lansmanda yer alan orijinal yapımlarından biriydi. İkinci sezon çalışmaları başladı ve önümüzdeki yaza Love Life’ın yeni sezonuyla girmemiz muhtemel.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir