1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baş Belası 11. Bölüm

Baş Belası 11. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Baş Belası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baş Belası 11. Bölüm ile 27 Ağustos Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in üstlendiği atv’nin sevilen dizisi Baş Belası, yayınlanan 10. bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Şebeke’nin İpek ve Şahin’in artık öldürülmesine karar verdiği bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanı ise heyecanı kat kat arttırdı. Baş Belası 11. bölüm fragmanında İpek ile Şahin’in yakınlaşması dikkat çekerken izleyiciyi sevindirdi.

Baş Belası 11. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 10. Bölüm Özeti

İpek ve Şahin, Şebeke’yle ilgili buldukları yeni ipucunun peşinden giderken kendilerini bir olay mahallinin ortasında bulur. Olayın Şebeke’nin cinayeti olduğundan emin olan ikili vakayı hızlıca kapatır. Şahin ve İpek sık sık emniyetten ayrılarak kendi araştırmalarına devam ederken onların bu birlikteliği dikkat çeker. Şahin, İpek’le terapiye başladıklarını söyleyince Yener, İpek’ten rapor talep eder.

İpek ve Şahin çalışmalarına gece gündüz demeden gizlice devam eder. İpek’in evinde çalışan ikili evdekilere yakalanmamak için uğraş verir. Ortak amaçları ve geçirdikleri zaman onları birbirine daha da yakınlaştırırken Peri bu yakınlaşmadan rahatsızdır. İpek’in evini dinleyen Simge, Şebeke hakkında tanıklık yapacak bir kadına ulaşan İpek ve Şahin’in artık öldürülmesine karar verir. Simge’nin bu kararı ikilinin hayatlarını tehlikeye sokar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir