1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 14. Bölüm

Yalnız Kurt 14. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yalnız Kurt 14 Bölüm ile 29 Nisan Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında sevenleri ile buluşan Yalnız Kurt bölümleri her hafta yeni bir merak ve heycan konu ile Cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. 22 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen Yalnız Kurt son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,55 puan alarak 5. sırada yer aldı. Yalnız Kurt son bölümde; Doğan, Bevar’a karşılık vermek için harekete geçiyor.

Yalnız Kurt 14. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 14. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 13. Bölüm Özeti

Sokaklara hakim olmak isteyen iki grubun çatışmaları damga vurdu. İstanbul sokaklarını Doğan Sakınmaz’ın elinden almak isteyen Bevar, yeraltı dünyasının yeni lideri olmayı hedefliyor. Doğan ise içinde büyüdüğü sokakları Bevar’a kaptırma niyetinde değil.

Doğan, kendisine saldırı düzenleyen Bevar’a misliyle karşılık vermek için harekete geçerken Sare ve ekibi de amansız bir çatışmanın içine düştü. Nizam, kendisine yardım etmeyi reddeden Türkmen komutanın oğlunu kaçırsa da Viking devreye girerek Türkmen komutan Şanver’e oğlunu kurtarma sözü verdi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir