Truth Be Told 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

Başrollerinde Octavia Spencer ve Kate Hudson’ın rol aldığı Apple TV+ dizisi Truth Be Told 2. sezon fragmanı yayınlandı. Ayrıca Truth Be Told 2. sezon promiyer tarihide belli oldu. Truth Be Told dizisi 2. sezonu ile 20 Ağustos’ta ekranlara geri dönecek.

Apple TV+, Octavia Spencer’ın başrolünü ve baş yapımcılığını üstlendiği NAACP Image Ödüllü dizinin ikinci sezonu için bir tanıtım fragmanı yayınladı. Truth Be Told dizisinin yeni sezonunda Kate Hudson Spencer’a eşlik edecek. Kathleen Barber’ın romanından uyarlanan Apple TV+ dizisi Truth Be Told, son yıllarda büyük ilgi gören gerçek suç dizilerine ve podcast‘lerine farklı bir açıdan yaklaşmış ve bu içeriklere olan takıntının beraberinde getirdiği sorunlara ışık tutmuştu.

Octavia Spencer‘ın başrolünde yer aldığı dizi, yıllar önce şöhrete kavuşmasını sağlayan davayı yeniden incelemeye başlayan ünlü podcast sunucusu Poppy Parnell’i odak noktasına almıştı. Podcast yayınlarından birinde azılı bir katili açığa çıkaran Poppy, kendisini meşhur eden davanın yıllar sonra büyük bir yanlış anlaşılma olabileceği şüphesiyle eski dosyaları karıştırmaya başlamıştı.

Konusuyla dikkat çeken dizi, yayınlandıktan kısa bir süre sonra ikinci sezon onayı almıştı. Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren yapım ekibi, dizinin oyuncu kadrosuna çok önemli bir ismi dâhil etti. Kate Hudson, Truth Be Told’un 2. sezon oyuncu kadrosuna dâhil oldu.

Truth Be Told 2. Sezon Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=w3B7tMyBXDc”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir