Menajerimi Ara 43. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Menajerimi Ara 43. Bölüm ile 27 Haziran Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star ekranlarının sevilen dizilerinden olan Menajerimi Ara 42. Bölümü yayınlandı. Barış arkadaşına Dicle’nin yüzüne bakamadığını söylerken Dicle’ye gerçeği anlatmayı düşünür. Menajerimi Ara 43. bölümden ön izleme yayınlandı.

Menajerimi Ara 43. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QQM_jvEbMcY”]

Menajerimi Ara 43. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=HYx_xQ_mzFw”]

Menajerimi Ara 41. Bölüm Özeti

Ego Ajans çalışanları, Dicle’nin kovulduğu haberi ile şok olurken Kıraç, Ceyda’nın bu kararı sonucu deliye döner. Ceyda’nın bu tavrına tahammül edemeyen Kıraç, Çınar ve Peride ile Ceyda’dan kurtulmak için yeni bir plan yapar. Bu plan doğrultusunda menajerler Dicle’nin kovulmasının ardından Feris’in oyuncularını bölüşmek isterler ancak hiçbir şey istedikleri gibi gitmez.

Çünkü Ceyda’nın onlara karşı verdiği savaşta pes etmek gibi bir niyeti yoktur. Bununla beraber Çınar ve Jülide’nin eskiden sevgili olduğunu öğrenen Arzu, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Barış’ın ise Aydın’ın borçlandığı otelci adamla başı hala derttedir. Ego Ajans’tan ayrıldığı duyulan Dicle’nin ise üstüne yeni iş teklifleri yağmaya başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir