Gönül Dağı 5. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının yeni sezon dizilerinden Gönül Dağı yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 5. Bölüm ile 21 Kasım Cumartesi akşamı TRT1 kanalında yayınlanacak.

Gönül Dağı 14 Kasım Cumartesi akşamı son bölümü ile ekranlara geldi. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer alıyor. Gönül Dağı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı dizisinin son bölümünde yaşananlar merak konusu oldu!

Gönül Dağı 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 5. Bölüm İzle

Gönül Dağı 5. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 5. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 4. Bölümde Neler Oldu?

Dilek, Taner’in çocukluktan beri kendisini sevdiğini öğrenince duyguları karmaşık olur. Gönül Dağı’ndaki işlerinin kısa zamanda biteceği haberi de eklenince gitmekle kalmak arasında kararsız kalır. Taner, Dilek’in kısa zaman sonra kasabadan ayrılacağını öğrenince kaderine razı olur.

Veysel, Ramazan ve Cemile; onun bu durumunu kabullenmezler ve Dilek’in kasabadan ayrılmaması için Taner’den habersiz bir plan yaparlar. Çalışmaları durma noktasına getirmek için önemli bir makineyi bozarlar. Dilek ve ekibi bu makinenin nasıl tamir edileceğini araştırırken, bütün yollar Taner’e çıkar. Taner makineyi tamir ederse Dilek kasabadan gidecek, etmezse Dilek kasabada kalacaktır. Taner’in tercihi ne olacaktır? Öte yandan Veysel’e kasaba dışından büyük bir iş teklifi gelmiştir. Veysel her şeyi geride bırakıp kasabadan ayrılacak mıdır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir