Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den Yeni Dizi
0

Kerem Bürsin ve Hande Erçel‘in beraber rol alacakları dizileri Sen Çal Kapımı‘dan ilk kareler geldi. Ünlü ikili, sosyal medyayı salladı, Twitter’da TT haline geldiler. Son dizisiyle hayal kırıklığına uğrayan Hande Erçel, Kerem Bürsin ile beraber yeni dizisine hazırlık yapıyor. Sen Çal Kapımı adlı yeni dizide beraber rol alacak olan ikilinin beraber çekilmiş fotoğrafları ilk kez yayımlandı. Hayranları ikiliye övgüler yağdırırken sosyal medyada da iki ünlü ismi TT (en çok konuşulanlar) haline getirdi.

Dizideki partneri
Kerem Bürsin’le yeni tanıştıklarını söyleyen oyuncu “Kerem’le yeni tanıştık. Çok tatlı, olağanüstü biri. Onunla çalıştığım için çok mutluyum” dedi.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Konusu Nedir?

Çekimlerinin Haziran’da İstanbul’da başlaması planlanan romantik komedide hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir