Tyrant 3.Sezon
0

Tyrant-s03

Uzun bir sezon arası sonrası ülkemizdede oldukça sevilen ve merakla beklenen FX kanalı dizilerindeb Tyrant 3.sezonu ile ekranlara geri dönüyor. 6 Temmuz 2016 gecesi yayınlancak Tyrant 3.Sezon 1.Bölüm ertesi gün Türkiyeden türkçe altyazılı izlenebilinecek.

Tyrant dizisini hiç izlemeyen seyircilerimiz için elimizden geldiğince bahsetmeye çalışalım. Şahsen ben bu diziyi çok seviyorum ve hepinizin izlemesini tavsiye ediyorum :) 2014 yılında yayın hayatına iddialı bir giriş ile başlayan dizi ilk sezon beklenen izleyici kitlesine ulaşamadı. Hatta bu sebeple dizinin 2.sezon onayını çok geç gelmişti. Dizi çekimleri arasından İsrail ve Filistin arasında yaşanan savaş nedeni ile dizinin bazı bölümlerinin Türkiye’de çekildiğini hatırlatalım. Tyrant 2.sezon bölümleri ile izleyici kitlesini arttırsada, hala yapımcıların beklenen izleyeci kitlesine ulaşamadı. Fakat bu dizi için hala umudların tükenmediğini varsayarak dizi 3.sezon onayınıda aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda başrol karakteri Bassam’ı canlandıran oyuncu Adam Rayner. Ona eşlik eden diğer oyuncular ise Jennifer Finnigan, Ashraf Barhom, Fares Fares, Moran Atias, Noah Silver, Anne Winters, Salim Daw, Mehdi Dehbi, Alice Krige ve Justin Kirk.

Tyrant konusu ise Amerikada başarılı bir doktor olarak mütevazi yaşamını sürdüren Bassam, gelen bir telefon ile çocukluğunun kötü anılarını barındırdığı Orta Doğu ülkesinde yaşayan yiğenin düğününe davet edilir. Bassam her ne kadar bu davete sıcak bakmasada aile baskısı nedeni ile davete gidilir. Bassam’ın ailesi ülke yönetimindedir. Fakat bu yönetim Bassam tarafından doğru bulunmaz ve her ne kadar uzaklaşmak istediği memleketin uzaklaşamaz ve bir çok sorunların ortasında kendisini bulur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir